סלון

ספה, סלון

בדיוק כפי שאתם מקפידים שכל החללים בבית שלכם יעוצבו לפי הטעם האישי שלכם, באותו אופן עליכם להקפיד בעיצוב של סלון. בסלון נפגשים כל בני המשפחה לצפייה בטלוויזיה, לשיחות על הא ועל דא, לקריאת ספר, לארוחות קלילות, להתכרבל בפוך בימים סגריריים, וכיוצא בכך. לשם כך צריך להשקיע זמן ומחשבות רבים לבחירת הסגנון הרצוי של הסלון בביתכם.

לאילו אלמנטים צריך להקדיש תשומת לב כאשר קונים סלון שזלונג?

  1. הקפידו על החלק המוארך בבחירת הסלון משזלונג – חרף העובדה כי החלק המוארך בסלון שזלונג מיועד לשם שימוש בתור הדום לרגליים, חלק זה הינו מוד פרקטי כמושב נוחות לאורחים או לבני המשפחה, ולכן יש להקפיד שיהיה איכותי ונוח.
  2. המון בני אדם, בעלי סלון גדול, מעדיפים את הסלון שזלונג כבחירה פרקטית, כמו גם כבחירה מקורית. בעוד שבעבר הנטייה הראשונית הייתה לבחור בסלון מסורתי של ספה וכורסה, או של ספות לשניים או לשלושה, כיום הלך הדברים השתנה, ורבים בוחרים בסלון שזלונג שמנצל כראוי את המקום.
  3. היערכות לאורחים מבעוד מועד – באם הגיעו אליכם אורחים, שרוצים להישאר ללון אצלכם, ראו פתרון מושלם – הסלון השזלונג הופך תוך גע למיטה. לא עוד מיטה מתקפלת ולא נוחה, מעתה תכלו לאפשר לאורחים שלכם שנת לילה ערבה ונוחה.
  4. הסלון שזלונג מנצל כל פיסת מקום בסלון באפקטיביות מרובה – בשל הצורה של סלון שזלונג, כל פינה בסלון שלכם תנוצל היטב.

דגשים חשובים לרכישת סלון פינתי –

  1. בעלי חיות מחמד או ילדים קטנים, תמיד מתקשים לנקות את הסלון שלהם, כי הוא מסיבי וקשה להזיז את הריהוט. אבל נגמר העידן הזה. כאשר תשכילו לרכוש סלון פינתי תוכלו להגיע לכל מקום, לכל פינה בסלון ולבצע ניקיון יסודי בכל זמן נתון.
  2. לפני שאתם מגיעים לחנות, על מנת לרכוש את הסלון הפינתי, שרטטו את הסלון, כדי שתוכלו להתאים את הקומפוזיציה המיטבית למקום. וכן בחנו מלכתחילה את המידות הספציפיות של הסלון שלכם, ל מנת שהוא יתאים כמו כפפה ליד לחלל.
  3. קיימות ספות לסלון פינתי שנוטות לבלאי מהיר, ולעומתן קיימות ספות של סלון פינתי שהן ייצוגיות ואקסקלוסיביות במראן. על ידי מחקר מקדים, תוכלו לבצע את הבחירה המושכלת.